Muratoğlu Nakliyat
Muratoğlu Nakliyat
Muratoğlu Nakliyat
İstanbul / Sancaktepe
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Sancaktepe´de tüm Türkiye geneline taşımacılık yapan firmalar... Ücretsiz expertiz hizmetimizle evden eve nakliyat hizmetleri, ofis taşımacılığı.. Paketleme işler, asansörlü taşımacılık...
 
 
 
1990 yılında küçük bir kamyonetle Taşımacılık ve Evden Eve Nakliyat işlerine başladık Daha sonra  Nakliyat ta uzmanlaşarak Muratoğlu Evden Eve Nakliyat Tic.Ltd.Şti´yi 1994 yılında kurduk. 1994 Tarihinde bu yana uzman kadromuz ve güvenle, yılların vermiş olduğu tecrübe bilgi ve birikim ile siz değerli Müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.
 
Geçen zaman zarfında büyüyerek deneyimli, uzman kadro ve geniş araç filosu ile sektöründe lider firma yolunda hızla büyümüş ve gelişmiştir. Geçen zaman zarfında birçok değerli müşteri ile tanışıp memnuniyetlerini ve saygılarını kazanmanın verdiği azim ve coşku ile bugünde, dün olduğu gibi 7/24 saat hizmet sunmaya devam etmektedir.
 
Tarafımızdan yapılan Hizmetler;
 
·         Evden Nakliyat
 
·         Depolama
 
·         Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
 
·         Ofis taşımacılığı
 
·         Fuar ve tekstil Nakliyat işlemleri
 
·         Paketleme Hizmeti
 
·         Ücretsiz Expertiz Hizmeti
Muratoğlu Nakliyat firması, Muratoğlu Nakliyat, muratoğlu, muratoğlu nakliyat, nakliyat, istanbul, sancaktepe, sancaktepe, şehir içi nakliyat, şehir içi, istanbul, sancaktepe nakliyat, sancaktepe nakliye, kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Evden Eve Nakliyat
  • - Genel Nakliyat
  • - Şehiriçi Nakliyat
  • - Şehirlerarası Nakliyat

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

Nakliyat
Nakliyat
Yukarı