Nihat Nakliyat
Nihat Nakliyat
Nihat Nakliyat
İstanbul / Ümraniye
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Nakliyeci Nihat 1997 yılında kuruldu, Sektörün yeniliklerini takip ederek, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden bugünkü "Nakliyeci Nihat" marka değerine ulaştı.

Farklı model ve kasa büyüklüklerinde nakliye araçlarımız ile ihtiyaca göre açık ve kapalı kasa, ayrıca kasa içi paketleme, askı ve sabitleme sistemleri ile donatılmış 9 adet aracımız araç parkımızda hizmet vermektedir.

Deneyimli ve birikimli personel kadromuz, nakliye öncesi paketleme, araca taşıma ve sabitleme, nakliyat, araçtan yeni mekana taşıma hizmetlerinin her aşamasını titizlikle uygulayarak müşteri memnuniyeti için gereken hassasiyette çalışmaktadır.

 

Misyonumuz

Evden eve, Ofisten ofise, market, konfeksiyon, nalbur, fabrika, işyeri nakliyatlarının her aşamasını müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, kaliteli ve konforlu hizmet vermek misyonumuzdur.

Vizyonumuz

.Nakliyat / Taşımacılık Sektöründe, "Nakliyeci Nihat" marka değerini arttırmak ve nakliyat denince yenilikçi ruhumuz ve kalitemizle ilk akla gelen olmak vizyonumuzdur.

Nihat Nakliyat firması, anadolu yakası nakliyat, dudullu nakliyat, dudullu nakliyatçıları, ümraniye nakliyat, anadolu yakası nakliyat kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Evden Eve Nakliyat
  • - Genel Nakliyat
  • - Şehiriçi Nakliyat

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Ümraniye

Firma Resimleri

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Araçlarımız
Araçlarımız
Araçlarımız
Araçlarımız
Araçlarımız
Araçlarımız
Yukarı